CEL WARSZTATU:

Wspieranie praktycznych umiejętności menedżerów we współpracy ze swoimi pracownikami. Budowanie zaangażowania w zespole, to sztuka wymagająca od menedżera posiadania określonych kompetencji. Jedną z nich jest delegowanie. Pokażemy, w jaki sposób stosować tę kompetencję, aby pracownicy osiągali efekty oraz zwiększali swoje zaangażowanie w pracy.

 

TREŚĆ PROGRAMU:

Podzielimy nasze spotkanie na dwie części:
– poznawczą dotyczącą delegowania zadań versus delegowanie odpowiedzialności oraz metod monitorowania
– praktyczną, z ćwiczeniami i ze sposobami pracy menedżera

Krótka formuła warsztatów pozwoli na poznanie, w jakim zakresie oraz w jaki sposób możesz rozwinąć swoje kompetencje jako menedżera i za ich pomocą budować zaangażowanie pracowników w swoim zespole.
INFORMACJE O PROWADZĄCYCH:
Coaching Partnerzy – to odpowiedzialni ludzie z praktycznym doświadczeniem. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w biznesie, w zarządzaniu, łańcuchu dostaw, marketingu, PR, sprzedaży, badaniach w branżach FMCG, dóbr luksusowych, wysoko zaawansowanych technologii, telekomunikacji, mediach, kulturze, design i zdrowiu. Jesteśmy wieloletnimi praktykami szkoleń, warsztatów, coachingu biznesowego i mentoringu. Pomagamy zdobywać i rozwijać nowe umiejętności i kompetencje związane z przywództwem, zarządzaniem ludźmi, komunikacją, motywowaniem, czy też wzmacnianiem pewności siebie i budowaniem spójności. Praca z ludźmi, wspieranie ich w rozwoju, niestandardowe rozwiązania dla codziennych wyzwań to nasza pasja. Wierzymy w moc ludzi.

Beata Tarnowska-Kupnycertyfikowany coach biznesu, mentor, doradca.

Elżbieta Majewska – coach, certyfikowany coach kryzysowy, mentor, trener jogi śmiechu.

Joanna Adamska– coach, trener biznesu, mentor, certyfikowany facylitator Lego® Serious Play®.

 

PŁATNOŚCI, MIEJSCE, TERMIN

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Strona z biletami (kliknij link i zgłoś swój udział w warsztacie): https://coachingpartnerzysa62.evenea.pl/

Warsztat jest przeznaczony dla menedżerów oraz HRBP.

Miejsce warsztatu: Strefa Wzrostu, Narbutta 40/15, 02-541 Warszawa (w samym sercu Starego Mokotowa, w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie)

Termin: 29 maja w godz. 10.00 – 12.30

W związku z warsztatową formułą zajęć liczba miejsc jest ograniczona.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaprosić nas do siebie w innym terminie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: biuro@coachingpartnerzy.pl, tel. 601 221 221

Jeśli chcesz uczestniczyć w innych warsztatach, które organizujemy, zapisz się na newsletter – będziemy powiadamiać o miejscu i terminach.

Zapisz się na newsletter – biuro@coachingpartnerzy.pl

Zapraszamy Cię na naszą stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji i możliwości rozwojowych – http://coachingpartnerzy.pl/

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiamy,
Beata Tarnowska-Kupny, Elżbieta Majewska i Joanna Adamska

NEWSLETTER

Chcę zapisać się na newsletter, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach Coaching Partnerzy Sp. z o.o. Zgodę będę mógł w każdej chwili wycofać.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności