O nas

Pracujemy z menedżerami, którzy nie tylko chcą być inspirującymi i skutecznymi liderami, ale także chcą jak najlepiej wykorzystać swój potencjał i możliwości w radzeniu sobie z wyzwaniami w rozwiązywaniu problemów w pracy menedżera.

Jesteś takim menedżerem? Masz ambicje, aspiracje i Twoim celem jest doskonalenie się w roli menedżera?

Jeśli mimo starań i pewnej wiedzy nie osiągasz takiego rezultatu, a dodatkowo odczuwasz frustrację i nie wiesz jak to zmienić, to możesz skorzystać z naszej wiedzy i naszego doświadczenia.

Dzięki naszym programom rozwojowym będziesz skuteczniej zarządzał ludźmi. Zamiast mało użytecznych gotowców, dobrych rad i schematycznego podejścia, uzyskasz nową wiedzę i poszerzysz horyzonty. Dzięki temu zaadoptujesz wartościowe metody i techniki do swojego warsztatu zarządzania. Stworzysz lepsze standardy pracy z podwładnymi, wpłyniesz na jakość pracy w firmie i poczujesz sprawczość swoich działań.

Podchodzimy do każdego indywidualnie i dzięki temu możemy skupić się na Twoim celu i Twojej ścieżce do jego realizacji. Wszystkie metody i narzędzia dostosujemy do Twoich potrzeb.

joannaJoanna Adamska – coach, trener, mentor, certyfikowany facylitator Lego® Serious Play®. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w międzynarodowych korporacjach FMCG. Zarządzała specjalistami, menadżerami i zespołami. Była odpowiedzialna za sprzedaż i negocjacje. Lubi wprowadzać kreatywne metody warsztatowe, szczególnie do pracy w grupie. Jej pasją jest praca z zespołami. LinkedIn

Elżbieta Majewska – coach biznesowy oraz kryzysowy, specjalistka od budowania i wzmacniania umiejętności miękkich, które skutecznie pomagają osiągać twarde rezultaty. Buduje i wzmacnia kompetencje związane z przywództwem, zarządzaniem ludźmi, motywacją i komunikowaniem się.  Pomaga budować pozytywne nawyki, które pomagają w osiąganiu założonych celów. Wzmacnia poczucie pewności siebie. Wspiera konsekwencję i wytrwałość w dążeniu do sukcesu i równowagi w biznesie i życiu. Chętnie pracuje z klientami nad trudnymi zmianami i wyzwaniami.Ma również wykształcenie i doświadczenie  w pracy nad wypaleniem zawodowym (przeciwdziałanie i wypalenie), a także w szeroko rozumianej stracie (pracy, partnera, sensu życia, nadziei, zdrowia, życia. W coachingu kryzysowym kluczowym obszarem jest praca nad zasobami i tożsamością klienta przy bardzo dużym mentalnym wsparciu ze strony coacha.

W pracy wykorzystuje własne doświadczenie menedżerskie oraz autorskie narzędzia i modele coachingowo-szkoleniowe, a także elementy wiedzy i  ćwiczeń z nauki o wpływie śmiechu na kondycję psychiczną człowieka.

Współpracowała m.inn. z warszawską Politechniką, wspierając przedsiębiorczość studentów oraz z Cherrie Blair Foundation wspierając przedsiębiorczość kobiet. Ma długoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, marketingu, PR i sprzedaży w branżach: media, design i zdrowie. Prowadzi warsztaty i szkolenia radzenia sobie z wypaleniem zawodowym oraz warsztaty radzenia sobie ze stresem. Zgłębia naukowo i empirycznie działanie mózgu, proces zmiany, szczęście, radość, kulturę i naturę.  LinkedIn

Beata Tarnowska-Kupny – coach, trener i mentor biznesu, akredytacja ACC ICF, doradca i partner w firmie konsultingowej. Praktyk i ekspert z blisko 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, jako skuteczny menedżer i lider. W tym czasie zarządzała zakupami i łańcuchem dostaw w polskich i międzynarodowych korporacjach. Działa aktywnie w Polskim Stowarzyszeniu Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML), opiekuje się procesami mentoringowymi w programie Top Young 100.

Posiada praktyczną  wiedzę budowania i rozwoju biznesu, realizacji projektów biznesowych, zarządzania zespołami w korporacjach, w tym w stylu coachingu menedżerskiego. Pomaga w osiąganiu celów biznesowych, zawodowych i prywatnych. Wspiera w rozwoju kompetencji, umiejętności i zasobów. Szkoli i rozwija menedżerów na 3 poziomach: kompetencji menedżerskich, rozwoju kariery, przywództwa. Łączy cenne, praktyczne doświadczenie w biznesie ze skuteczną metodyką rozwoju umiejętności i przekazywania wiedzy.

Jest autorką skutecznej metody rozwojowej EFFECT©. Praca z ludźmi i wspieranie ich w rozwoju oraz realizacji celów to jej pasja. Jej tożsamość to skuteczność. LinkedIn

W naszej pracy chętnie sięgamy do nowatorskich i sprawdzonych metod ułatwiających procesy rozwojowe. Proponujemy je naszym Klientom, a najlepszym dowodem wiary w ich skuteczność jest to, że stosujemy je dla siebie. Przykładem jest opracowana przez nas strategia biznesowa Coaching Partnerzy przy użyciu Lego®Serious Play® – jest z nami cały czas, dając możliwość refleksji i rewizji.

 

 

 

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI PRACOWAĆ:

Z pasją realizujemy wszystkie nowe projekty oparte na potrzebach naszych Klientów.

Z uważnością słuchamy naszych Klientów, by proponowane przez nas programy były efektywne.

Z zaangażowaniem prowadzimy spotkania niezależnie od tego, czy jest to spotkanie pokazowe czy sesja dla liderów.

Z odpowiedzialnością praktykujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie, pamiętając o zasadzie poufności.

Z troską podchodzimy do każdej trudnej sytuacji, z którą mierzy się nasz Klient.

NEWSLETTER

Chcę zapisać się na newsletter, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach Coaching Partnerzy Sp. z o.o. Zgodę będę mógł w każdej chwili wycofać.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności