Coaching

Specjalizujemy się w budowaniu i wzmacnianiu umiejętności miękkich, które skutecznie pomagają osiągać twarde rezultaty.

Budujemy i wzmacniamy kompetencje związane z przywództwem, zarządzaniem ludźmi, motywacją i komunikowaniem się. Pomagamy budować pozytywne nawyki, które pomagają w osiąganiu założonych celów. Wspieramy konsekwencję i wytrwałość w dążeniu do sukcesu i równowagi w biznesie i życiu.

Szczególną uwagę przywiązujemy do budowy zdrowej pewności siebie i spójności lidera. Projekty opieramy o autorski model Kod Sukcesu©.

Naszą specjalnością jest Coaching indywidualny oraz Coaching Zespołowy i Grupowy.

 

Coaching Indywidualny – zazwyczaj tak pracujemy:

 • Spotkania bezpośrednie, online lub telefoniczne.
 • Proces składa się z 10 sesji (1,5-2 h każda), trwa ok. 5 – 7 miesięcy, sesje odbywają się co 2 -3 tygodnie, uczestnicy procesu wykonują indywidualną pracę między sesjami
 • Przed rozpoczęciem procesu przeprowadzamy ze sponsorem 1,5 – 2-godzinne spotkanie ustalające (dotyczy firm)
 • Dodatkowe wsparcie w procesie: shadowing, realne business case, autorskie metody i narzędzia, serwis po zakończeniu procesu
 • Sesja wstępna 45 min gratis

Coaching Zespołowy i Grupowy – zazwyczaj tak pracujemy:

 • Spotkania bezpośrednie, online lub telefoniczne.
 • Proces składa się z 5 sesji (3-4 h każda), trwa ok. 3 – 4 miesięcy, sesje odbywają się co 2 -3 tygodnie, uczestnicy procesu wykonują pracę między sesjami
 • Przed rozpoczęciem procesu przeprowadzamy ze sponsorem 1,5 – 2-godzinne spotkanie ustalające (dotyczy firm)
 • Test diagnostyczny przed pierwszą sesją
 • Ewaluacja postępów grupy / zespołu w trakcie procesu
 • Dodatkowe wsparcie w procesie: realne business case, action learning, grupy Balinta, Lego®Serious Play®, autorskie metody i narzędzia, serwis po zakończeniu procesu

Pracujemy metodą Coachingu Koaktywnego, czyli Partnerskiego zgodnie ze standardami International Coach Federation. W naszej pracy korzystamy także z doświadczeń Coachingu Kryzysowego, Coachingu Uważności oraz Mentoringu i technik szkoleniowych. Proponujemy gotowe ścieżki rozwoju oraz autorskie programy przygotowane w odpowiedzi na konkretne potrzeby.

Lego® Serious Play® – to wyjątkowa technika pracy w grupie lub zespole. Wykorzystuje w pełni siłę myślenia, komunikacji i umiejętność rozwiązywania problemów każdego członka grupy.

 

Lego® Serious Play® to narzędzie bazujące na pozytywnej aktywności, które służy do rozwiązywania problemów, jest też wspaniałą techniką komunikacyjną, wspierającą grupy i zespoły w osiąganiu efektywności.

Metafora, wyobraźnia i storytelling są integralną częścią tej metody.

Podczas spotkania coach zadaje uczestnikom pytania – odpowiedzią na nie jest budowanie indywidualnych modeli z klocków LEGO. Modele te są podstawą do dyskusji w grupie, do dzielenia się informacjami, do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Warsztatom towarzyszy duża dawka radości, ale też skupienia i zaangażowania.

Więcej na temat metody tutaj: www.lego.com/en-us/seriousplay/the-method

Przestrzegamy kodeksu etycznego ICF.

Skontaktuj się z nami aby sprawdzić, co możemy Ci zaproponować.

NEWSLETTER

Chcę zapisać się na newsletter, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach Coaching Partnerzy Sp. z o.o. Zgodę będę mógł w każdej chwili wycofać.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności