W dniach 8 – 13 maja 2017 odbyła się już druga kampania „Poznaj Coaching”.  W kilku polskich miastach – Warszawa, Gdańsk, Kraków, Kielce, Łódź – odbywały się warsztaty coachingowe z zakresu rozwoju biznesowego oraz osobistego, a także sesje indywidualne. Osoby zainteresowane mogły bezpłatnie zapisać się i wziąć udział w wybranej propozycji.

My też wzięłyśmy w tej kampanii udział. W Warszawie oraz Gdańsku prowadziłyśmy indywidualne sesje coachingowe oraz dwa warsztaty z rozwoju biznesowego: „Zbuduj pozytywną pewność siebie” i „Droga lidera do sukcesu – jaka jest Twoja?”.

Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie. W sesjach coachingowych skupiałyśmy się na osobistych celach naszych Coachees, poszerzając perspektywę spojrzenia na kluczowe dla nich kwestie, aby możliwość zobaczenia pełnego obrazu inspirowała ich do poszukiwań najbardziej odpowiednich dla nich rozwiązań. Mam ogromny szacunek do „czystego” coachingu i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak on działa na Coachee.

Natomiast podczas warsztatów dzieliłyśmy się z uczestnikami praktyczną wiedzą osadzoną w naszych doświadczeniach biznesowych, opartą na szeregu narzędzi i ćwiczeń. Tak więc było mało gadania, a dużo praktycznego działania 🙂 Całość była osadzona w podejściu coachingowym. Każdy mógł wynieść dla siebie wartościowe doświadczenia.

Warsztat „Zbuduj pozytywną pewność siebie” skupiał się na jednym z trzech ważnych dla lidera obszarów. Uczestnicy w sposób praktyczny pracowali nad własną pewnością siebie, poczuciem własnej wartości, pozycją mocy, empatią. Pozostałe dwa obszary rozwoju i pracy nad przywództwem, to Wiedza i umiejętności oraz Spójność.

Z kolei warsztat „Droga lidera do sukcesu – jaka jest Twoja?” pozwolił skupić się uczestnikom na umiejętnościach i postawach niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Pojawiły się indywidualne definicje, refleksje, sporo pracy, nie zabrakło też dobrego humoru.

Dla mnie bardzo cenne doświadczenie z tej kampanii, to poznanie i praca z fantastycznymi ludźmi, którzy chcą zrobić coś istotnego dla siebie i którym zależy na własnym rozwoju. Mega doświadczenie. Dziękuję Wam bardzo gorąco!

 

– artykuł napisany przez Beatę Tarnowską-Kupny

NEWSLETTER

Chcę zapisać się na newsletter, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach Coaching Partnerzy Sp. z o.o. Zgodę będę mógł w każdej chwili wycofać.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności