Jako Partnerzy wydarzenia zapraszamy do udziału w IX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2018 roku pod hasłem: COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY.

Podczas konferencji zaprezentujemy business case, który pokaże systemowy wpływ coachingu lub jego brak na jakość działania zespołu oraz organizacji. Poprowadzimy również warsztat z zastosowaniem metody Lego Serious Play®, bazujący na tym case’ie.

Celem tegorocznej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie. Organizator – Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego zadbał o najwyższy poziom merytoryczny. 

Konferencję współtworzyć będą wybitni międzynarodowi eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi:

Prof. Jonathan Passmore oraz Prof. Peter Hawkins z Henley Business School.

Dla osób, które przy zapisie powołają się na naszą firmę – Coaching Partnerzy – organizator oferuje promocyjną cenę 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika: https://lnkd.in/e9gvNee

NEWSLETTER

Chcę zapisać się na newsletter, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach Coaching Partnerzy Sp. z o.o. Zgodę będę mógł w każdej chwili wycofać.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności